Dom Pomocy Społecznej w Uzdowie

Imieniny obchodzą

Środa, 04 października 2023 r.• imieniny: Rozalii, Franciszka
Start Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 30 września 2020 00:00

Deklaracja dostępności

Dom Pomocy Społecznej w Uzdowie  zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej Domu Pomocy Społecznej w Uzdowie

Data publikacji strony internetowej: 2011.06.22

Data ostatniej istotnej aktualizacji: 2020.05.29


Status pod względem zgodności z ustawą

Strona internetowa jest częściowo zgodna z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych z powodu niezgodności lub wyłączeń wymienionych poniżej.

zamieszczone na stronie publikacje w formie plików PDF nie są dostępne cyfrowo w całości: nie są wykorzystywane do realizacji bieżących zadań

część opublikowanych w treści artykułów zdjęć nie posiada opisów alternatywnych: nie są wykorzystywane do realizacji bieżących zadań


Ułatwienia dla osób z niepełnosprawnościami


  • wyszukiwarka indeksująca treści na stroniePrzygotowanie deklaracji w sprawie dostępności

Deklarację sporządzono dnia: 30.09.2020 na podstawie samooceny przeprowadzonej przez DPS w Uzdowie.


Informacje zwrotne i dane kontaktowe.

W przypadku problemów z dostępnością strony internetowej prosimy o kontakt.poprzez email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Kontaktować można się także dzwoniąc na numer telefonu 23 696 54 16. Tą samą drogą można składać wnioski o udostępnienie informacji niedostępnej oraz składać żądania zapewnienia dostępności.


Informacje na temat procedury

Każdy ma prawo do wystąpienia z żądaniem zapewnienia dostępności cyfrowej strony internetowej, lub jakiegoś jej elementu. Można także zażądać udostępnienia informacji za pomocą alternatywnego sposobu dostępu, na przykład przez odczytanie niedostępnego cyfrowo dokumentu. Żądanie powinno zawierać:


  • dane osoby zgłaszającej żądanie,
  • wskazanie, o którą stronę internetową chodzi
  • sposób kontaktu.
Jeżeli osoba żądająca zgłasza potrzebę otrzymania informacji za pomocą alternatywnego sposobu dostępu, powinna także określić dogodny dla niej sposób przedstawienia tej informacji.

Dom Pomocy Społecznej w Uzdowie zrealizuje żądanie niezwłocznie, nie później niż w ciągu 7 dni od dnia wystąpienia z żądaniem. Jeżeli dotrzymanie tego terminu nie jest możliwe, Dom Pomocy Społecznej w Uzdowie niezwłocznie poinformuje o tym wnoszącego żądanie, oraz określi kiedy realizacja żądania będzie możliwa, przy czym termin ten nie może być dłuższy niż 2 miesiące od dnia wystąpienia z żądaniem. Jeżeli zapewnienie dostępności cyfrowej nie jest możliwe, Dom Pomocy Społecznej w Uzdowie może zaproponować alternatywny sposób dostępu do informacji.

W przypadku, gdy Dom Pomocy Społecznej w Uzdowie odmówi realizacji żądania zapewnienia dostępności lub alternatywnego sposobu dostępu do informacji, wnoszący żądanie możne złożyć skargę w sprawie zapewniana dostępności cyfrowej strony internetowej lub elementu strony internetowej.

Po wyczerpaniu wskazanej wyżej procedury można także złożyć wniosek do Rzecznika Praw ObywatelskichDostępność architektoniczna

Dom Pomocy Społecznej w Uzdowie mieszczący się w Uzdowie 18/19 jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Na zewnątrz budynku znajduje się podjazd dla osób niepełnosprawnych.

Brak możliwości skorzystania z tłumacza języka migowego na miejscu lub online.


  Joomla free themes created by Lonex.

Informacja o ciasteczkach

Statystyka

Odsłon : 335373

Sondy

Czy podoba Ci się nowa strona Domu Pomocy Spolecznej w Uzdowie
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość